BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:2 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: czwartek, 30 listopada 2023 r. 334 dzień roku         imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 
Kategoria: Księgowość, rachunkowość


ALLCONNECT SP. Z O.O.
Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie informatyzacji procesów biznesowych w Państwa Firmie czyli wdrożenie odpowiednich funkcjonalności systemu wspomagającego prowadzenie firmy: Faktury Sprzedaż i Magazyn Serwis Wypożyczalnia E-Sklep B2B Mobilny Handlowiec CRM Zarządzanie Produkcją Księga Podatkowa Księga Handlowa Środki Trwałe Kadry i Płace Analizy i Raporty ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: serwis@allconnect.pl 22 654-64-54 www.allconnect.pl WARSZAWA mazowieckie SIEDLCE mazowieckie LUBLIN lubelskie

więcej >>
Wejść: 4324


AMS Zarządzanie Rachunkowościa Sp. z o. o.
Biuro rachunkowe AMS znajdujące się w Poznaniu poleca ogromny katalog usług powiązanych z księgowością i administracją kadrową.

więcej >>
Wejść: 3795


Asesores Sp. z o.o.
Kancelaria ASESORES POLONIA specjalizuje się w księgowości, doradztwie i tłumaczeniach dla przedsiębiorstw głównie z branży budowlanej.

więcej >>
Wejść: 3557


BEST CONCEPT Fabryka Perspektyw
Nasza Firma zapewnia kompleksową obsługę księgową małych i średnich Firm. Od lat działamy na rynku i posiadamy klientów w całym kraju.

więcej >>
Wejść: 4427


Biuro Ekonomiczne. Danuta Pachulska
Usługi księgowe dla firm i klientów indywidualnych.

więcej >>
Wejść: 4353


Biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe Finanse i Rachunkowość jest rodzinną firmą powstałą w 2007 roku, w której łączymy pasję z zawodem. Specjalizujemy się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla firm.

więcej >>
Wejść: 3635


Biuro Rachunkowe - Tylman
Obsługa księgowa firm- usługi księgowe, ZUS, płace

więcej >>
Wejść: 4498


Biuro Rachunkowe AB-DAK Radom
Oferujemy usługi księgowe dla firm w szerokim zakresie. Obszar naszego działania to region radomski.

więcej >>
Wejść: 3721


Biuro Rachunkowe EKSPERT S.C. Krystyn abetiuk, Ewa Sopala
Profesjonalne prowadzenie usług księgowo-kadrowo-płacowych w pełnym zakresie.

więcej >>
Wejść: 3706


Biuro Rachunkowe Janusz Mazur
Usługi księgowe, KPiR, ryczałt, sprządzanie zeznań podatkowych: krajowych i zagranicznych, rozliczenia ZUS, kadry, płace, wykonanie analiz i ekspertyz, sporządzanie biznes planu, elektroniczne przesyłanie deklaracji do ZUS-u i US, możliwość dojazdu do klienta. Obsługa za pierwszy miesiąc gratis.

więcej >>
Wejść: 3823


Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c
Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace. Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wydajemy świadectwa energetyczne. www.kaweccygroup.pl

więcej >>
Wejść: 3988


Biuro Rachunkowe KSIĘGOWA Usługi Księgowe Bogusława Lewandowska
Biuro KSIĘGOWA istnieje od 2011 roku, świadcząc usługi księgowe dla firm, przedsiębiorstw, osób fizycznych, spółek oraz gospodarstw rolnych. Naszymi klientami są krajowi i zagraniczni właściciele firm, spółki cywilne, spółki handlowe oraz rolnicy.

więcej >>
Wejść: 3509


Biuro Rachunkowe PARTNER Tomasz Mejer
Kompleksowa obsługa księgowa firm. PIT, VAT, ZUS, obsługa kadrowo-płacowa. Tworzymy biznesplany, oceniamy projekty inwestycyjne, zapewniamy szeroki wachlarz opracowań w zakresie ekonomii i finansów firmy. Dodatkowo oferujemy pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz doradztwo w zakresie jej prowadzenia. Pozostałe usługi w zależności od wymagań klientów.

więcej >>
Wejść: 4488


Biuro Rachunkowe Rachmistrz Zofia Biczyńska
Biuro Rachunkowe "Rachmistrz" powstało w 1997 rok. Jesteśmy firmą rodzinną w której pracują dwa pokolenia od początku istnienia firmy właścicielem jest Zofia Biczyńska, działająca w oparciu o świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów nr 2391/97. Nasze biuro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów a naszym atutem jest to, że potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy poprzez indywidalne podejście do klienta.

więcej >>
Wejść: 4226


Biuro Rachunkowe TAX Group
Biuro Rachunkowe - Warszawa Śródmieście - Pełen zakres usług

więcej >>
Wejść: 3691


Biuro Rachunkowe White Lion
Biuro Rachunkowe White Lion sp. z o.o. powstało, by zapewniać kompleksowe usługi firmom i przedsiębiorcom. Swoje działania skupiliśmy na kompetentnej obsłudze rachunkowej, która gwarantuje szerokie spectrum możliwości i rozwiązań dla Twojego biznesu.

więcej >>
Wejść: 3636


Biuro Rachunkowo-Podatkowe Calculus
Posiadamy: świadectwa kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr14991/99, nr 20862/01), ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, kilkunastoletnią praktykę zawodową w dziedzinie księgowo-podatkowej zapewniamy naszym klientom rzetelne wsparcie merytoryczne i bezpieczeństwo sfery księgowo-podatkowej ich biznesu oraz elastyczne podejście do ich potrzeb.

więcej >>
Wejść: 3745


Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska
Od 2002 roku oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania, administrowania nieruchomościami. Nasze usługi głównie skierowane są do wspólnot mieszkaniowych, developerów i właścicieli kamienic czynszowych z Torunia i najbliższych okolic. Czynności związane z zarządzaniem nieruchomością wykonywane jest zarządcę nieruchomości posiadającego aktualne licencję i ubezpieczenie OC.

więcej >>
Wejść: 4191


CAVER Sp zoo - Biuro Rachunkowe
Zapraszamy do nawiązania współpracy w zakresie obsługi księgowej firm. Jesteśmy certyfikowanym biurem rachunkowym zapewniając fachowe i rzetelne prowadzenie Państwa rozliczeń firmowych.

więcej >>
Wejść: 4400


Cracow Consulting
Cracow Consulting to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa i obsługi dofinansowań w ramach PFRON.

więcej >>
Wejść: 3668

strony: [1] 2 3
| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS