BazaFirm.net ::: Ogólnopolski Darmowy Katalog Firm i Instytucji ::: BazaFirm.net online:2 /

Baza Firm-Katalog Firm i Instytucji-baza firm, katalog firm, oferty handlowe, przetargi, informacje o przetargach


strona główna
dzisiaj jest: wtorek, 28 maja 2024 r. 149 dzień roku         imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

| Informacje Gospodarcze | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

WYSZUKIWARKA FIRM:
wybierz województwo: wpisz szukane słowo:
wg. nazwy:
A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  Ń  O  P  Q  R  S  Ś  T  U  V  W  X  Y  Z  Ź  Ż 
Kategoria: Sport


4 ACTION S.C.
Generalny przedstawiciel firmy Audimas i Body Action w Polsce profesjonalnej odzieży sportowej i fitness.

więcej >>
Wejść: 4602


Agencja PROEMOTION
Agencja PROEMOTION to prężnie rozwijająca się agencja stworzona przez zespół młodych i dynamicznych ludzi. Sukces naszej firmy utożsamiamy z zadowoleniem naszych Klientów. Uważamy, iż najważniejsza w każdej działalności jest kreatywność. Odpowiedzialność i profesjonalizm zapewniają pełną satysfakcję podczas realizowanych przez nas projektów. Zapraszamy!

więcej >>
Wejść: 4243


Agroturystyka Alfa
Agroturystyka Alfa to dwa niezależne domy znajdujące się w malowniczej miejscowości wypoczynkowej. Bystra położona jest w dolinie rzeki Białki.

więcej >>
Wejść: 3549


Ajwen - Dietetyk i Trener Personalny
schudnij skutecznie - bez efektu jo-jo

więcej >>
Wejść: 4353


Astropol S.C.
Dystrybutor sprzętu fitness.

więcej >>
Wejść: 4043


Bakista - Dom wysyłkowy dla żeglarzy
Pełny program wyposażenia żeglarskiego zarówno dla profesjonalistów, jak i ludzi ceniących aktywny wypoczynek na wodzie.

więcej >>
Wejść: 5695


C.D.F.
KOMPUTERY, OPROGRAMOWANIE, KASY FISKALNE, SERWIS

więcej >>
Wejść: 6308


Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA
Nurkowanie od zawsze było moim sposobem na życie. Przez 24 lata kariery nurkowej realizowałem ją w różnej formie – zawodnicze pływanie szybkie w płetwach, praca trenera, instruktora nurkowania, stanowisko szkoleniowca w elitarnej jednostce FORMOZA. Moim marzeniem było stworzenie centrum nurkowego, w którym nie tylko nauczymy nurkować ale przede wszystkim zarazimy naszą pasją. TICADA działa od 2003 roku i dzięki świetnej kadrze oraz pomocy przyjaciół udaje nam się utrzymać centrum na najwyższym poziomie. Sebastian Borek

więcej >>
Wejść: 3337


CENTRUM NURKOWE DIVE4FUN S.C.
CENTRUM NURKOWE,SZKOLENIA NURKOWE, SPRZĘT NURKOWY, TURYSTYKA NURKOWA.

więcej >>
Wejść: 4722


Centrum Nurkowe Underwater.pl, Warszawa
Centrum nurkowe, kursy nurkowaniw w Warszawie, wyprawy nurkowe w najdalsze zakątki świata, sprzęt do nurkowania renomowanych firm.

więcej >>
Wejść: 4278


Cuban Break
Zumba to świetny pomysł na dobrą zabawę po ciężkiej pracy oraz na spędzenie wolnego czasu. Zapraszamy na zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Więcej informacji na cubanbreak.pl - Dołącz do nas!

więcej >>
Wejść: 4169


Dive Club - Warszawskie Centrum Nurkowe
Nurkowanie stało się jednym z bardziej popularnych i chętnie uprawianych sportów na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że należymy do nurkowej społeczności. Mamy też ogromne szczęście, że żyjemy w rejonie bogatym w zasoby naturalne umożliwiające podwodne wyprawy. Do naszego stowarzyszenia należą nurkowie pochodzący z różnych środowisk, w różnym wieku, o szerokich różnorodnych zainteresowaniach - tym co nas wszystkich łączy jest zamiłowanie do nurkowania.

więcej >>
Wejść: 4862


Eksportowy.pl
Eksportowy.pl jest pierwszym polskim sklepem internetowym oferującym kompleksową ofertę w zakresie profesjonalnego sprzętu i akcesoriów sportowych. W naszej ofercie znajduje się sprzęt do takich sportów jak m.in.: sporty wodne, zimowe, walki drużynowe, paintball, squash, siłownia itp.

więcej >>
Wejść: 5176


ENC Sport
Firma importująca i sprzedająca wysyłkowo odżywki dla kulturystów i sprzęt do ćwiczeń.

więcej >>
Wejść: 3604


ESG s.j.
"EWA SPORT GROUP" S.J. istnieje od 1989 roku i od tego czasu zajmuje się dystrybucją odzieży o najwyższej jakości najbardziej znanych marek na całym świecie. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie szacunek i uznanie w branży outdorowej i staliśmy się jednym z głównych dystrybutorów z taką ilością marek w ofercie. Przebogata oferta odzieży technicznej naszej firmy sprawia, że nikt nie wychodzi od nas z pustymi rękoma. Zawsze jesteśmy w stanie dopasować sprzęt do indywidualnych wymagań klienta. Nasza wykwalifikowana i przeszkolona kadra rzetelnie pomoże każdemu w wyborze sprzętu i w doborze odzieży na każdą wyprawę, od zwykłej wycieczki w góry szlakami turystycznymi do najbardziej extremalnej przeprawy przez amazońską dżunglę. W wyjątkowych sytuacjach, w miarę możliwości, jesteśmy w stanie zrealizować indywidualne zamówienie.

więcej >>
Wejść: 4041


FHPU Piotr Woźniak, Zakład Produkcji Łodzi oraz Internetowy Sklep Żeglarski
Zakład Produkcji Łodzi, sprzedaż, naprawa. Największy sklep żeglarski w wielkopolsce. Bogata oferta produktów, również wędkarskich.

więcej >>
Wejść: 4659


Fitness Club Dynamika
sposób na piękną sylwetkę

więcej >>
Wejść: 3866


FOX-BOATS
Produkcja Łodzi wędkarskich

więcej >>
Wejść: 3605


Gabinet Masażu
Najnowocześniejszy sprzęt do fizykoterapii, rehabilitanci z wieloletnią praktyką, gabinet ulokowany w ścisłym centrum Zakopanego – miła i zawsze przyjazna atmosfera – zapraszamy serdecznie!

więcej >>
Wejść: 5074


HAMAK-tur
Organizator imprez

więcej >>
Wejść: 4423

strony: [1] 2 3
| STRONA GŁÓWNA | O KATALOGU | REGULAMIN | KONTAKT | DODAJ FIRMĘ |

© 2001-   BazaFirm.net     All rights Reserved.
Created by: VIRTUALIS